Elegantné čižmičky IVY sú tu!

Elegantné mestské čižmičky IVY vhodné k sukni, či šatám, ponúkajú všetko, po čom srdce a najmä nôžka každej barefooťačky v chladnom období prahne. Navyše sú krásne a poctivo vypracované. Opäť sme si dali záležať na detailoch a čizmičky navrhli tak, aby pútali pozornosť. Lesklá lakovaná päta, ozdobný zips a nity sa určite nedajú prehliadnuť. 

Zips je plne funkčný a obúvanie bude tak veľmi jednoduché. Podošva je hrubá len 3,5 mm a postará sa o prirodzený kontakt chodidla s povrchom. Špička je vystužená špeciálnym materiálom s ping-pongovým efektom, aby nevznikali škaredé preliačeniny. Päta je vystužená trošku viac, aby si čižma zachovala svoj krásny tvar a "nevyšmatlala" sa. Čižmičky sú určené na suchú zimu, no zima ti v nich nebude. Majú textilnú medzipodšívku a termo penu o hrúbke 3 mm, penové podlepenie stielky navyše zaručí komfort pri chôdzi a ochráni chodidlá pred chladom.


Ak si zimomrivá, odporúčame ti dokúpiť si stielky z ovčej vlny. Ber však do úvahy, že vkladacia stielka zmenší vnútorný priestor približne o 0,4 cm, čize ak chceš čižmičky nosiť v zime, zvoľ radšej väčšiu veľkosť. Ak chceš nosiť IVY v prechodnom období, stačí sa riadiť odporúčaniami v našej veľkostnej tabuľke.

Vyslyšali sme prosby našich zákazníčok a vyvinuli nové, širšie kopytá, no zachovali sme obľúbený, Shapeňácky tvar. Ten nohu nerozširuje (nepôsobí klaunsky), ale zaručí, že sa budeš zdravo obúvať a zároveň cítiť elegantne.

2024 © Shapenbarefoot.com - Všetky práva vyhradené. | E-shop na mieru vytvoril Vibration.sk

SHAPEN s.r.o., Kamenná 10, Bratislava 84110, 0903123456, info@shapenbarefoot.com