Kariéra

Hľadáme asistentov predaja

DO SHAPEN PREDAJNE NA RIVIÉRE 2, BRATISLAVA

Radi v našom pohodovom a neformálnom tíme privítame pozitívne, proaktívne naladené kolegyne/ kolegov. Baví ťa móda a hlavne barefoot, si komunikatívna/y, trpezlivá/ý, ochotná/ý učiť sa nové veci... Tak si náš človek ????. Budeš vítať návštevníkov našej predajne, pomáhať im s výberom barefoot topánočiek, kabeliek a doplnkov z našej ponuky. Predajňa bude tvojim kráľovstvom a ty sa budeš starať, aby bola ako zo škatuľky. Stretávajú sa tu barefooťaci z Bratislavy aj okolia a spolu sa snažíme, aby si od nás okrem krásnych topánočiek odniesli aj príjemný zážitok ????.

FORMA ÚVAZKU

4 – 6 – 8 hod. / deň. brigáda, živnosť, čiastočný úväzok, trvalý pracovný pomer. Prosíme o kontakt len záujemcov, ktorým časové možnosti umožňujú prácu do 18:00 hod.

MIESTO VÝKONU PRÁCE:

Krásny, dizajnový, presvetlený priestor Na Riviére v Karlovej Vsi (Bratislava).

NÁSTUP

Čím skôr, tým lepšie ????, ideálne 1.2.2022.

MZDOVÉ PODMIENKY (BRUTTO)

Dohodou, v závislosti od formy úväzku.

  • 80 hod. úväzok – 4 hod. / deň (14:00 – 18:00): 450 €
  • 120 hod. úväzok – 6 hod. / deň (12:00 – 18:00): 700 €
  • 160 hod. úväzok – 8 hod. / deň (10:00 – 18:00): 900 €

NÁPLŇ PRÁCE A ZODPOVEDNOSTI

  • Obsluha zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar, predvádzanie vybraného tovaru, pomoc s výberom v prípade potreby
  • Obsluhovanie bezhotovostných a hotovostných platieb
  • Vystavovanie dokladov o kúpe a záručných listov
  • Dopĺňanie a aranžovanie tovaru do regálov podľa potreby
  • Zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu predávaného tovaru
  • Podieľanie sa na pravidelných inventúrach
  • Udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
  • Zodpovedať za hotovosť v pokladni
  • Preberanie a spracovanie reklamácií a vratiek
  • Vypĺňanie tabuľky - reportu návštevnosti
  • Preberanie tovaru od dodávateľov a jeho naskladnenie
  • Kontrola kvality topánok z výroby
  • Jednoduché skladové hospodárstvo
  • Príprava balíkov na expedíciu pre externý sklad
  • Drobné pomocné práce v kancelárii ako napr. kontrola, balíčkovanie, štítkovanie produktov a doplnkov.

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

  • Predchádzajúca prax nie je nutná, kompletne ťa zaškolíme
  • Pozitívny a proaktívny prístup
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Cit pre detail a precíznosť
  • Vzťah k barefootu
  • Nefajčiar/ka
  • Príjemné vystupovanie
  • Komunikatívnosť
  • Úslužnosť
  • Trpezlivosť

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

  • Máme naozaj vynikajúcu kávu ????
  • Zásobená kuchynka, sladké aj slané pochutiny, ovocie, nápoje
  • Príspevok na stravu
  • Zamestnanecké zľavy
  • Pri dlhodobej spolupráci krásne barefoot topánky zdarma
  • Pohodové, neformálne pracovné prostredie
  • Pravidelné teambuildingové akcie, grilovačky, prosecco friday ????

AKO SA O PRÁCU UCHÁDZAŤ

Pošli nám svoj životopis a krátke predstavenie, prečo chceš u nás pracovať na praca@shapenbarefoot.com. Tebou poskytnuté informácie starostlivo posúdime. V prípade, že spĺňaš požiadavky, dohodneme si s tebou stretnutie (online / offline), samozrejme s dodržaním pandemických opatrení.

PREDPOKLADANÝ TERMÍN UKONČENIA VÝBEROVÉHO KONANIA

25.1.2022

O NÁS:

SHAPEN je slovenská značka barefoot obuvi. Do sveta barefootu prináša jedinečnú kombináciu zdravia, najnovších módnych trendov a štýlu. Za uvedením Shapenu sa skrýva príbeh ľudí, pre ktorých barefoot nie je len obuv, ale jedinečná myšlienka, komunita, životný štýl. Veľmi rýchlo rastieme a budeme radi, ak sa staneš súčasťou nášho príbehu aj ty ????.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Záujemcovia o pozíciu, prosíme v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov uviesť v životopise dodatok: "Týmto dávam súhlas spoločnosti k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

2024 © Shapenbarefoot.com - Všetky práva vyhradené. | E-shop na mieru vytvoril Vibration.sk

SHAPEN s.r.o., Kamenná 10, Bratislava 84110, 0903123456, info@shapenbarefoot.com