Benefity

Vyrobené s láskou v EÚ

Shapenky sú vyrábané s láskou v Európskej únii. Každý jeden pár topánok je vyrábaný poctivo, ručne a kúpou sa podieľate na podpore obuvníckeho remesla. Aj keď je náročné konkurovať cenou produktom z Číny, robíme tak kvalitnou prácou, prístupom k zákazníkovi a srdcom. Vyrobené s láskou v EÚ.

Certifikované a kvalitné materiály

Pri výbere materiálu si dávame veľmi záležať. Používame materiály vyrobené v Európskej únii, spolupracujeme s veľkými producentmi, ale aj malými garbiarmi, ktorí sa spracovaniu usní venujú dlhé roky a dedia skúsenosti z generácie na generáciu.

Vrátenie nenoseného tovaru do 30 dní

Pri pohľade na Shapenky srdce silno búcha a dych sa zatajuje. No môže sa stať, že vám jednoducho nesadnú, čo nás veľmi mrzí. Ak sa tak stane, nevhodne vybranú obuv môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní odo dňa doručenia. Viac informácií o vrátení nájdete v sekcii Vrátenie a reklamácie tovaru.

Bezpečná platba

V našom e-shope môžete pohodlne bez poplatku nakúpiť a zaplatiť cez zabezpečenú platobnú bránu GoPay platobnou kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro), online prevodom prostredníctvom internet bankingu jednotlivých bánk alebo Google Pay. Platba kartou je u nás spoľahlivá, spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy a všetky prenášané informácie sú šifrované. Bezpečnosť je na báze štandardov 3D Secure.

Expresné doručenie

Ak je tovar skladom, expedujeme ho do 24 hodín. Ponúkame na výber 3 spôsoby doručenia! Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Shapenky vám doručíme cez Packetu, poštou alebo kuriérom. 

2024 © Shapenbarefoot.com - Všetky práva vyhradené. | E-shop na mieru vytvoril Vibration.sk

SHAPEN s.r.o., Kamenná 10, Bratislava 84110, 0903123456, info@shapenbarefoot.com