Benefity

Vyrobené s láskou na Slovensku

Shapenky sú vyrábané s láskou na Slovensku. Každý jeden pár topánok je vyrábaný poctivo, ručne a kúpou sa podieľaš na tom, aby obuvnícky priemysel, ktorý má na Slovensku silnú tradíciu, úplne nevymrel. Aj keď je náročné konkurovať produktom z Číny cenou, snažíme sa tak robiť kvalitou, prístupom k zákazníkovi a srdcom.

Certifikované a kvalitné materiály

Pri výbere materiálu si dávame veľmi záležať. Používame materiály vyrobené v Európskej Únii, spolupracujeme s veľkými producentmi, ale aj malými garbiarmi, ktorí sa spracovaniu usní venujú dlhé roky a dedia skúsenosti z generácie na generáciu.

Vrátenie nenoseného tovaru do 30 dní

Pri pohľade na Shapenky srdce silno búcha a dych sa zatajuje. No môže sa stať, že ti jednoducho nesadnú, čo nás veľmi mrzí. Ak sa tak stane, nevhodne vybranú obuv môžeš bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní odo dňa doručenia. Viac informácií o vrátení nájdeš v sekcii Vrátenie a reklamácie tovaru.

Bezpečná platba

V našom e-shope môžeš pohodlne bez poplatku nakúpiť a zaplatiť cez zabezpečenú platobnú bránu GoPay platobnou kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro), online prevodom prostredníctvom internet bankingu jednotlivých bánk alebo Google Pay. Platba kartou je u nás spoľahlivá, spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy a všetky prenášané informácie sú šifrované. Bezpečnosť je na báze štandardov 3D Secure.

Expresné doručenie

Ak je tovar skladom, expedujeme ho do 24 hodín. Ponúkame na výber 3 spôsoby doručenia! Vyber si ten, ktorý ti najviac vyhovuje. Shapenky ti doručíme cez Packetu, poštou alebo kuriérom. 

2023 © Shapenbarefoot.com - Všetky práva vyhradené. | E-shop na mieru vytvoril Vibration.sk

SHAPEN s.r.o., Kamenná 10, Bratislava 84110, 0903123456, info@shapenbarefoot.com